Albumy ślubne

Albumy ślubne

Album ślubny i fotografie

W dzisiejszej erze komputerów i internetu często ogromna liczba zdjęć zapisana jest gdzieś na twardym dysku. Aby je oglądnąć należy włączyć komputer i program wyświetlający zdjęcia. Fotografie ślubne – te najpiękniejsze chwile powinny się znaleźć w drukowanej formie na półce państwa młodych, ich rodziców, może dziadków. Łatwo usiąść na fotelu i wrócić do tych momentów. Może wieczorem z rodziną lub bliskimi.

Po sesji fotograficznej oferuję Państwu album ślubny, cyfrowy zapis zdjęć na pendrive oraz opcjonalnie pokaz multimedialny ze ślubu i wesela.

Prezentacja fotografii ślubnej

Album foto zawiera najważniejsze i najpiękniejsze zdjęcia ślubne. Cały album można personalizować, dobrać rodzaj i kolor okładki, napisy, ilość stron oraz rozmieszczenie zdjęć. Na pendrive umieszczona jest znacznie większa ilość zdjęć z całego uroczystego dnia. Przeważnie od 400 – 600 fotografii w wysokiej rozdzielczości oraz niższej przygotowane tak aby można było łatwo je wrzucić np. na Facebooka.
Pokaz multimedialny to animowana prezentacja wybranych ujęć z dnia ślubu i wesela oraz sesji ślubnej lub narzeczeńskiej. Połączona z odpowiednio dobraną muzyką tworzy świetny spektakl do oglądania na telewizorze, komputerze lub smartphonie.