Fotografia ślubna

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

To wyjątkowy dzień. Najważniejszy dzień w życiu. Przygotowanie ślubu i wesela wymaga od pary młodej zaangażowania wiele czasu i energii. Pomaga im często rodzina i przyjaciele. Wszystko powinno być zapięte na ostatni guzik odpowiednio wcześniej. Praktycznie każda para młoda życzy sobie uwiecznienie tych wspaniałych chwil w postaci zdjęć, fotografii. 

Mogę wykonać reportaż ślubny. Jakie są ważne punkty tego dnia?

Przygotowania przedślubne - makijaż, układanie fryzury. Ubieranie sukni ślubnej i garnituru. Pomoc rodziców, rodziny w tych czynnościach. Błogosławieństwo pary młodej przez rodziców. Dużo się wtedy dzieje i jest mało czasu. Atmosfera może być często nerwowa. Warto upamiętnić te chwile, aby kiedyś można było sobie je przypomnieć. 

Ceremonia ślubna w kościele lub USC to tajważniejsze momenty tego dnia. Wtedy to para młoda mówi sobie TAK. Składa przysięgę małżeńską. Tutaj panuje już spokój, ale i duże emocje. Wszyscy wsłuchują się w słowa księdza lub urzędnika USC oraz pary młodej. Następnie wyjście z kościoła, sypanie ryżu, cukierków, pieniążków i składanie życzeń. Teraz powoli odpuszczają nerwy i napięcie tego weselnego dnia. 

Zaczyna się zabawa i ucztowanie. Tu dzieje się bardzo wiele. Pierwszy taniec, pocałunek, toasty, śpiewy, podziękowania dla rodziców, zabawy i tańce. Można uchwycić wiele emocjonujących chwil: radość, płacz, składanie życzeń, gratulacje. Takie fotografie wiele razy wzruszą do łez, ale też śmiechu.