Naturalna fotografia

Najlepsza pamiątka na lata

Zdjęcia i

Fotografia ślubna

Ten wyjątkowy dzień, jak się inaczej mówi – najważniejszy dzień w życiu. Ślub i wesele wymagają od pary zaangażowania wiele czasu w przygotowanie tego uroczystego dnia. Pomaga często rodzina. Wszystko przygotowane jest odpowiednio wcześniej. Praktycznie każda para młoda życzy sobie uwiecznienie tych wspaniałych chwil w postaci zdjęć, fotografii.

Mogę zaproponować rodzaj fotografii dokumentującej uroczystości ślubne. Ale ostateczny wybór należy do pary zakochanych.

Przygotowania przedślubne

Makijaż, układanie fryzury. Ubieranie sukni ślubnej i garnituru. Pomoc rodziców, rodziny w tych czynnościach. Błogosławieństwo pary młodej przez rodziców. Dużo się wtedy dzieje i jest mało czasu. Atmosfera może być często nerwowa. Warto upamiętnić te chwile, aby kiedyś można było sobie je przypomnieć.

Ceremonia ślubna w kościele lub USC

Najważniejsze momenty tego dnia. Wtedy para młoda mówi sobie tak. Składa przysięgę małżeńską. Tutaj panuje już spokój i duże emocje. Wszyscy wsłuchują się w słowa księdza lub urzędnika USC i pary młodej. Następnie wyjście z kościoła, sypanie ryżu, cukierków, pieniążków i składanie życzeń.
Teraz powoli odpuszczają nerwy i napięcie tego dnia. Zaczyna się zabawa i ucztowanie. Tu dzieje się bardzo wiele. Pierwszy taniec, pocałunek, toasty, śpiewy, podziękowania dla rodziców, zabawy i tańce. Można uchwycić wiele emocjonujących chwil: radość, płacz, składanie życzeń, gratulacje.

Fotograf ślubny w Dębicy

Sesja fotograficzna
w plenerze przed lub po ślubie

Sesję ślubną proponuję wykonać w inny dzień ponieważ jest wtedy więcej czasu na zdjęcia i nie ma pośpiechu. W dniu ślubu jest nerwowo,
czas szybko ucieka i jest mało czasu na dobre ujęcia. Miejsce fotografii zależy od pary zakochanych, fotograf może pomóc w znalezieniu ciekawego pleneru.
Tutaj jest miejsce na kreatywność, zdjęcia można wykonać wszędzie gdzie to możliwe.

Fotografia studyjna

Wiele osób chciałoby posiadać profesjonalną sesję fotograficzną

Szczególnie kobiety, zakochane pary, rodzice. Przed obiektywem można stać się zupełnie nową osobą, można także pokazać się takim jakim się jest.

Zdjęcia takie mogą być ustawiane lub bardziej ekspresyjne. Zależy to od preferencji osoby, także od danej chwili i samopoczucia. W studiu fotograficznym mamy dużą kontrolę nad wszystkim. Można zrealizować praktycznie wszystko co się zaplanowało. Wielkim plusem jest całkowita kontrola nad światłem i cieniem, brak wpływu czynników pogodowych.

Fotografia studyjna pozwala zatrzymać czas i wspomnienia. Pamięć jest ulotna a zdjęcie zawsze będzie miłym wspomnieniem tamtych chwil.


Mogę wykonać reportaż chrztu świętego, komunii świętej. Istnieje możliwość wykonania sesji ciążowej i rodzinnej.

Po wykonaniu zdjęć następuje obróbka graficzna. Ilość zdjęć obrabianych zależy od wybranego pakietu lub ew. uzgodnienia.

Fotografia portretowa

Zobacz moje prace

Zachowajcie wasz najpiększniejszy dzień na zawsze!

Fotografia ślubna
Strony internetowe

Zadbaj o wizerunek Twojej firmy w internecie
Zamów nowoczesną witrynę na miarę

Sklepy internetowe

Sprzedawaj w sieci bez ograniczeń
w nowoczesnym sklepie

Wirtualne spacery

Zaprezentuj swój obiekt lub firmę
Pokaż go na całym świecie