FOTOGRAFIA PORTRETOWA NAJLEPSZA PAMIĄTKA NA LATA MOCNY PUNKT NATURY ZAPYTAJ O OFERTĘ FOTOGRAFIA ŚLUBNA NAJLEPSZA PAMIĄTKA NA LATA SUBTELNIE DOBRY STYL ZAPYTAJ O OFERTĘ FOTOGRAFIA KREATYWNA RZECZYWISTOŚĆ Z INNEJ PERSPEKTYWY TWÓRCZE UJĘCIA KAŻDEJ CHWILI ZAPYTAJ O OFERTĘ

FOTOGRAFIA NAJLEPSZA PAMIĄTKA JEDYNA W SWOIM RODZAJU

Fotografia portretowa

PORTRET

Pokazanie swojego charakteru i emocji z ciekawej perspektywy. Uwiecznij swoją osobowość.

Kierowanie użytkowników do biznesu

CHRZEST

Pamiątka jedyna w swoim rodzaju. Wielka radość rodziców nowo narodzonego dziecka.

Fotografia ślubna

ŚLUB I WESELE

Ślub to emocjonująca opowieść. Zatrzymajcie swoje wymarzone fotografie na lata.

Fotografia okolicznościowa i reporterska

REPORTAŻ

Taka sama sytuacja nigdy się nie powtórzy. Żywy opis pewnych wydarzeń i sytuacji.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Ten wyjątkowy dzień, jak się inaczej mówi – najważniejszy dzień w życiu. Ślub i wesele wymagają od pary zaangażowania wiele czasu w przygotowanie tego uroczystego dnia. Pomaga często rodzina. Wszystko przygotowane jest odpowiednio wcześniej. Praktycznie każda para młoda życzy sobie uwiecznienie tych wspaniałych chwil w postaci zdjęć, fotografii. Mogę zaproponować rodzaj fotografii dokumentującej uroczystości ślubne. Ale ostateczny wybór należy do pary zakochanych. Przygotowania przedślubne Makijaż, układanie fryzury. Ubieranie sukni ślubnej i garnituru. Pomoc rodziców, rodziny w tych czynnościach. Błogosławieństwo pary młodej przez rodziców. Dużo się wtedy dzieje i jest mało czasu. Atmosfera może być często nerwowa. Warto upamiętnić te chwile, aby kiedyś można było sobie je przypomnieć. Ceremonia ślubna w kościele lub USC Najważniejsze momenty tego dnia. Wtedy para młoda mówi sobie tak. Składa przysięgę małżeńską. Tutaj panuje już spokój i duże emocje. Wszyscy wsłuchują się w słowa księdza lub urzędnika USC i pary młodej. Następnie wyjście z kościoła, sypanie ryżu, cukierków, pieniążków i składanie życzeń. Teraz powoli odpuszczają nerwy i napięcie tego dnia. Zaczyna się zabawa i ucztowanie. Tu dzieje się bardzo wiele. Pierwszy taniec, pocałunek, toasty, śpiewy, podziękowania dla rodziców, zabawy i tańce. Można uchwycić wiele emocjonujących chwil: radość, płacz, składanie życzeń, gratulacje. Fotograf ślubny w Dębicy.

Fotografia ślubna w plenerze zimą

WIĘCEJ LUZU PO ŚLUBIE

SESJA FOTOGRAFICZNA W PLENERZE

Sesję ślubną proponuję wykonać w inny dzień ponieważ jest wtedy więcej czasu na zdjęcia i nie ma pośpiechu. W dniu ślubu jest nerwowo, czas szybko ucieka i jest mało czasu na dobre ujęcia. Miejsce fotografii zależy od pary zakochanych, fotograf może pomóc w znalezieniu ciekawego pleneru. Tutaj jest miejsce na kreatywność, zdjęcia można wykonać wszędzie gdzie to możliwe.

Profesjonalną sesja fotograficzna

FOTOGRAFIA STUDYJNA

Szczególnie kobiety, zakochane pary, rodzice. Przed obiektywem można stać się zupełnie nową osobą, można także pokazać się takim jakim się jest. Zdjęcia takie mogą być ustawiane lub bardziej ekspresyjne. Zależy to od preferencji osoby, także od danej chwili i samopoczucia. W studiu fotograficznym mamy dużą kontrolę nad wszystkim. Można zrealizować praktycznie wszystko co się zaplanowało. Wielkim plusem jest całkowita kontrola nad światłem i cieniem, brak wpływu czynników pogodowych. Fotografia studyjna pozwala zatrzymać czas i wspomnienia. Pamięć jest ulotna a zdjęcie zawsze będzie miłym wspomnieniem tamtych chwil. Po wykonaniu zdjęć następuje obróbka graficzna. Ilość zdjęć obrabianych zależy od wybranego pakietu lub ew. uzgodnienia. Fotografia portretowa

Fotografia portretowa
Fotografia ślubna w plenerze zimą

PRAWDZIWA NIE SFAŁSZOWANA

FOTOGRAFIA REPORTAŻOWA

Reportaż jest serią zdjęć ukazujących jakieś wydarzenie. Fotorelacja pokazuje ważne momenty oraz oddaje emocje i atmosferę zdarzenia. Opowiada historie z życia bez przerysowań i zniekształceń. Ukazuje chwile jaka naprawdę jest. Reportażem może być chrzest święty, komunia święta, zawody sportowe.

ZOBACZ MOJE FOTOGRAFIE