Trochę o mnie

Tomasz Dąbrowski (timstudio.pl)

Mój  rodzinny TEAM

Z zawodu jestem nauczycielem. Moje hobby i pasja to fotografia oraz tworzenie stron internetowych. Nie jestem zawodowcem, Jednak lubię to co robię i czerpię z tego wiele radości. 
Jako trener związany jestem także ze sportem. Zapraszam Cię do zapoznania się również z moimi prywatnymi stronami internetowymi.
Mam wspaniałą rodzinę: kochającą żonę i trójkę dzieci i pieska.

Zapraszam Cię do zapoznania się z moimi pracami i projektami. Od wielu lat projektuję strony www. Od kilku lat zajęła mnie bardzo fotografia, obróbka zdjęć oraz grafika komputerowa. Sporo się uczę w tych dziedzinach, inwestuję w sprzęt oraz kursy szkoleniowe. Ukończyłem między innymi: kurs fotografia cyfrowa (Kraków), kursy fotografia ślubna (Rzeszów oraz Kraków), kurs fotografia portretowa (Katowice), kurs dobrego filmowania (Kraków), kurs grafiki komputerowej (Kraków). Wykorzystałem także wiele kursów z platformy eduweb.pl. Ukończyłem kurs fotografii liturgicznej upoważniający do fotografowania ceremonii w kościele (Kraków).

Fotografia żony w wyskoku
Zdjęcie dzieci patrzących w dół

TIM studio

Strona podzielona jest na trzy główne działy, którymi się zajmuję i zapraszam Cię do zapoznania się z nimi. Jeśli któraś oferta Cię zainteresuje to proszę o kontakt.
FOTOGRAFIA STRONY INTERNETOWE WIRTUALNE WYCIECZKI