Projekty stron internetowych

Padmasana Studio Jogi w Dębicy

Strona dębickiego studia jogi. Przedstawia najważniejsze wydażenia, pokazuje grafik zajęć, cennik, kontakt. Dodatkowo dodana została opcja rezerwacji na zajęcia.

Padmasana Studio Jogi w Dębicy
Gabinet kosmetyczny w Rzeszowie

Pracownia Urody w Rzeszowie

Strona internetowa rzeszowskiego salonu kosmetycznego. Salon zapewnia kompleksową obsługę zabiegów na twarz i ciało. Zajmuje się również przedłużaniem paznokci, rzęs. Wykonuje manicure i pedicure. Dodatkowo klienci mogą skorzystać z zabiegów laserowych na ciało i twarz.

Nauka pływania

Strona internetowa nauka pływania w Dębicy. Strona wykonana w technologii flashowej. Posiada bogatą grafikę. Typowa strona prezentacyjna. Użyto animowane zdjęcia po najechaniu oraz przejścia pomiędzy stronami. Tło strony dostosowuje się do rozdzielczości monitora. Strona zmienia rozmiar dla urządzeń z mniejszymi wyświetlaczami. Strona prezentuje ofertę nauki pływania w Dębicy. Demonstracyjnie składa się ze strony głównej i dwóch podstron.

Nauka pływania dzieci, młodzieży i dorosłych

Uczniowski Klub Sportowy Kępa Dębica

Oficjalna strona internetowa UKS KĘPA DĘBICA, klubu który prowadzi sekcje siatkarską, judo, tenisa stołowego, gimnastyczną i rekreacyjną. Klub Kępa działa przy Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy. Klubowe sekcje prężnie się rozwijają, skupiają coraz więcej młodych adeptów. Organizowane są obozy sportowe oraz różne zawody klubowe.

SpecSpaw 

Firma produkująca instalacje przemysłowe oraz balustrady nierdzewne zewnętrzne i wewnętrzne. Firma posiada wieloletnią tradycję oraz doświadczenie. Stawia na jakość produktów i dobry kontakt z klientem.

Szkoła Podstawowa nr 11 
w Dębicy

Witryna internetowa szkoły podstawowej nr 11 w Dębicy. Na głównej stronie umieszczony jest slider. Następnie ukazane są ostanie wydarzenia (wpisy). Jest dział video (kanał Youtube), oraz inne informacje. Witryna jest mocno rozbudowana. Posiada poziome menu, poział na kategorie wiadomości. Jes możliwość wyświetlania pop-up (wyskakujące okienko). Strona zintegrowana jest z facebookiem. 

MKS DAP DĘBICA

Strona internetowa Dziecięcej Akademii Piłkarskiej w Dębicy. Prężnie rozwijająca się szkoła piłki nożnej dla dzieci i młodzieży w Dębicy. Zrzesza młodych zawodników i zawodniczki ich rodziców, działaczy oraz trenerów. Młodzi piłkarze często uczestniczą w różnych turniejach piłki nożnej o czym na bierząco informuje ich witryna internetowa oraz strona facebooka. Strona posiada górny slider,poziome menu główne. Po prawej stronie jest sidebar z wyszukiwarką, boxem Facebooka, mijescem na najnowsze informacje, ostatnie wpisy oraz slider z logami partnerów. Strona posiada panel administratora z możliwością rejestrowana nowych użytkowników oraz zarządzania treścią przez wielu administratorów.

Nieprześnia 1

Nieprześnia 1 to kompleks wypoczynkowy wkomponowany w piękny park. Znajduje się się tam zabytkowy dworek, jabłoniowy sad, staw i warzywnik. Jest to miejsce dla osób lubiących w ciszę i spokój.

Logopeda w Dębicy

Strona www gabinetu logopedycznego w Dębicy. Twoje dziecko ma problemy z wymową? Co zrobić, aby mowa dziecka rozwijała się poprawnie i we właściwym tempie? Strona posiada czytelne menu oraz podstawowe informacje na stronie głównej. Na samej górze umieszczona jest belka z danymi do szybkiego kontaktu. Układ jednokolumnowy. Strona składa się z kilku statycznych podstron. Wykonana także dla urządzeń mobilnych.

GoSwim Dębica

Strona typu one-page (jedna strona). Tematyka to nauka i doskonalenie gry w squasha w Dębicy. Strona w technologii HTML5. Strona jest responsywna (dostosowuje się do rozdzielczości i wielkości ekranów urządzeń mobilnych). Zawiera ruchomy slider, menu (przyklejone do strony), oraz informacje o pływaniu.

GoSquash Dębica

Nowa responsywna (mobilna) strona internetowa - nauka i doskonalenie gry squasha w Dębicy. Strona typu one-page (jednostronicowa). Posiada proste przejrzyste menu i zakotwiczone odnośniki kierujące w odpowiednie miejsca strony.  W pierwszej części znajduje się slider z menu podążającym za stroną. W następnych informacje o squashu, grze, trenerze. Na końcu jest kontakt i stopka.

Siłownia PowerGym

PowerGym to projekt strony internetowej dla klubu fitness i siłowni. Strona główna składa się z ruchomego slidera wraz z menu przyczepionym do górnej części ekranu. W dalszej części ukazane są informacje o klubie wraz z grafiką. Na pozostałych stronach można zapoznać się z kadrą trenerską, grafikiem zajęć oraz lokalizacją klubu. Wszystkie strony można przystosować do konkretnych wymagań klienta. Strona jest przystosowana na urządzenia mobilne.

Willa Magdalena

Nowoczesna i responsywna strona internetowa dla właścicieli willi, apartamentów, domów wypoczynkowych. Charakteryzuje się przejrzystym menu oraz logicznym układem stron i treści. Klienci w prosty sposób mogą oglądać pokoje oraz zapoznać się z wszystkimi informacjami na temat noclegów, pokojów oraz atrakcji w danym miejscu. Układ strony dostosowuje się do rozdzielczości wyświetlacza, a także telefonu komórkowego.
Do strony dołączone jest logo wraz z ikoną wyświetlaną w pasku przeglądarki internetowej.