TROCHĘ O MNIE

KILKA ZDAŃ

Z zawodu jestem nauczycielem i trenerem pływania. Moje hobby i pasja to fotografia oraz tworzenie stron internetowych. Nie jestem zawodowcem, jednak lubię to co robię i czerpię z tego wiele radości. 
Jako trener związany jestem także ze sportem. Uczę pływania oraz gry w squasha. Zapraszam Cię do zapoznania się również z moimi prywatnymi stronami internetowymi.
Prywatnie mam wspaniałą rodzinę: kochającą żonę i trójkę dzieci.

Napisz do mnie

tim

Strona podzielona jest na trzy główne działy, którymi się zajmuję i zapraszam Cię do zapoznania się z nimi. Jeśli któraś oferta Cię zainteresuje to proszę o kontakt. 

fotografia
wirtualne spacery
strony internetowe

co kreuję

Zapraszam Cię do zapoznania się z moimi pracami
i projektami. Od wielu lat projektuję strony www. Od kilku lat zajęła mnie bardzo fotografia, obróbka zdjęć oraz grafika komputerowa. Sporo się uczę w tych dziedzinach, inwestuję w sprzęt oraz kursy szkoleniowe. Ukończyłem między innymi: kurs fotografia cyfrowa (Kraków), kursy fotografia ślubna (Rzeszów oraz Kraków), kurs fotografia portretowa (Katowice), kurs dobrego filmowania (Kraków), kurs grafiki komputerowej (Kraków). Wykorzystałem także wiele kursów z platformy eduweb.pl. Ukończyłem kurs fotografii liturgicznej upoważniający do fotografowania ceremonii w kościele (Kraków).

moje prywatne strony

GOSWIM
activeandbeauty
GOSQUASH emiasto
zobacz moje strony www