WIRTUALNE SPACERY SZEROKA PERSPEKTYWA WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI ZAPYTAJ O OFERTĘ POKAŻ BIZNES OD ŚRODKA PRZED MONITOREM KOMPUTERA BEZ WYCHODZENIA Z DOMU ZAPYTAJ O OFERTĘ

WIRTUALNY SPACER NOWOCZESNA PROMOCJA BIZNESU

Wirtualna wycieczka promocja biznesu

PROMOCJA

Wirtualna wycieczka po Twoim obiekcie stanowi rewelacyjną wizytówkę firmy.

Powiększanie funkcjonalności stron internetowych

FUNKCJONALNOŚĆ

Niezastąpiony wirtualny przewodnik biznesu. Szybko dostarcza wzrokowych informacji.

Wirtualny obiekt na stronie www

RZECZYWISTOŚĆ

Użytkownik od razu może znaleźć się wirtualnym obiekcie. Bez wychodzenia z domu.

Atrakcyjna strona www z wirtualnym spacerem

ATRAKCYJNOŚĆ

Rozszerza możliwości strony internetowej. Zachęca do wizyty i częstego zaglądania.

Wirtualne spacery na stronach internetowych

POKAŻ ZDLANIE BIZNES

WIRTUALNE SPACERY

Są interaktywnymi prezentacjami danego miejsca zbudowanymi z panoram sferycznych lub cylindrycznych. Dają możliwość rozglądania się we wszystkich kierunkach, przybliżania lub oddalania potrzebnych elementów czy detali. Złączenie kilku takich panoram pozwala na stworzenie wirtualnego spaceru. Internauta w ten sposób może poczuć się jakby znajdował się w środku obiektu. Spacerując po takich miejscach użytkownik siedzący za monitorem może bez wychodzenia z domu obejrzeć interesujące go obiekty i wybrać odpowiedni dla niego. Może to w znaczący sposób podnieść ruch osób w Twojej np. restauracji czy też hotelu.

Wirtualne spacery mają coraz szersze zastosowanie, wykorzystać je można między innymi

    hotele, restauracje, agencje nieruchomości, deweloperzy, ośrodki wypoczynkowe, teatry, muzea, kluby, puby, restauracje, kawiarnie, parki wodne, obiekty sportowo rekreacyjne, siedziby firm, pałace, zamki, zajazdy uczelnie, szkoły, przedszkola, jednostki samorządu terytorialnego, salony kosmetyczne, fryzjerskie salony odnowy biologicznej

Panorama cylindryczna

Panorama sferyczna

W panoramie sferycznej można rozglądać się w każdym kierunku, czyli o 360 stopni w poziomie i 180 stopni w pionie (pełna sfera). Panorama cylindryczna umożliwia rozglądnie się o 360 stopni w poziomie ale tylko ok. o 120-130 stopni w pionie (niepełna sfera). W odróżnieniu od panoramy sferycznej nie mamy możliwości popatrzenia się w górę i w dół. Panoramy powstają poprzez złączenie kilku, kilkunastu zdjęć tak aby można było rozglądną się w każdym kierunku, nie widząc łączeń pomiędzy zdjęciami.

Ogrodzieniec mała planeta

Twoja firma w nowym wymiarze

Rozglądaj się, patrz, powiększaj, poruszaj.

Skontaktuj się ze mną
Technika HDR w wirtualnym świecie

WIRTUALNE SPACERY

W technike HDR

Do wykonania panoram można użyć techniki HDR, która pozwala na „połączenie scen o niskiej i wysokiej rozpiętości tonalnej”. Ta technika daje możliwość wykonania zdjęcia w ten sposób aby np. pomieszczenie było poprawnie naświetlone oraz widok za oknem był także poprawnie widoczny. Dla naszego oka nie ma żadnego problemu. Jednak technologia fotograficzna nawet dziś stawia pewne ograniczenia. Wykonanie zdjęcia np. w pomieszczeniu oraz wyeksponowanie widoku poprzez okno stwarza duże trudności dla fotografii. Z pomocą przychodzi tu technika HDR, gdzie jest możliwość połączania zdjęć i ukazania zadowalającego zdjęcia.

zobacz moje wirtualne spacery